Hemen Teklif Alın

Koltuk Temizliği

Genel olarak yapılan bir hata kirlenen koltukları bezle silip temizlemeye çalışmaktır. Bezle silerek temizlenmeye çalışılan koltuk her ne kadar ilk başta temiz gibi gözükse de aslında tek yapılan kiri koltuğun içine gömmektir. Dolayısıyla aynı kir tekrar ortaya çıkabilmekle birlikte hijyen konusunda da yeterli değildir.

Rüya temizlik şirketi koltuklarınızı son teknoloji koltuk yıkama makineleriyle yerinde yıkar. Kullandığımız koltuk yıkamaşirketi makineleri temiz suyu tazyikle püskürtüp aynı anda kuvvetli vakumla çekerek kiri söker alır. 2 Saat içinde bir takım koltuğunuz yeni gibi tertemiz olur.
• Kısa Sürede Etkili Temizlik Yapılır
• Vakum Yöntemi Kiri Söker Alır
• Hijyeniktir, Silme Yöntemindeki Gibi Kiri Koltuğun İçine Gömmez

Koltuk yıkama şirketi; işini meslek olarak belirlemiş, kurs verilerek özel olarak yetiştirilmiş koltuk yıkama servislerimiz size hizmet etmek için telefonunuzu bekliyor. Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. Koltuk Temizleme özen gösterilmesi gereken çok ciddi bir iştir. Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan memnun kalacağınıza GARANTİ VERİYORUZ. Rüya Temizlik olarak koltuklarınızın temizliğinde sizlerle birlikte olmaktan onur duyarız

1 Ev Temizliği
1 Ofis Temizliği
1 Otel Temizliği
1 Dış Cephe Temizliği

Whatsapp Destek Hattı

Buttona basarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.