Hemen Teklif Alın

Okul/Fabrika Temizliği

Okul Temizliği Nasıl Yapılır?

Okullarda rutin bir şekilde uygulanan ve sağlık ortamı oluşturan okul temizliği hizmetleri geniş bir işlem kapsamında gerçekleştirilir. Firmamız tarafından temizlik işlemleri yapılırken öncelikle okul yönetimleri ile görüşülerek bir temizlik planı oluşturulur.
Temizlik işlemleri kapsamında öncelikle tuvaletler ve sınıflar havalandırarak hijyenik bir ortam sağlanması için gerekli dezenfektanlar ile zemin ve diğer ayrıntılar itina ile temizlenir.
Daha sonrasında lavabolarda sıvı sabun kullanılması için şartlar sağlanır. Okullardaki çöp kovaları temizliği yapıldıktan sonra zemin temizlikleri tamamlanır. Ayrıca okul kantininde ve bahçesinde de gerekli temizlik işlemleri yapılarak dış ortamdan mikroorganizma bulaşması engellenir.

Fabrika Temizliği Nasıl Yapılır?

Fabrika temizliği yapılırken, öncelikle ortak kullanım alanları, üretim alanları, tuvaletler, mutfak ve yönetim ofisi gibi alanlar ayrı temizlik uygulamaları vasıtasıyla yapılmalıdır. Bu bölümlerin temizliği için ekipler halinde ayrı olarak çalışılmalıdır. Bunun yanında bir alanda kullanılan bir temizlik malzemesi başka bir alanda kullanılmamalıdır. Mesela, tuvalet temizlenirken kullanılan temizlik malzemeleri, başka bir alana da temas ettirilmemelidir. Burada ekip şefi oldukça dikkatli davranmalıdır. Bu dikkatli davranma sonuç olarak kaliteli bir temizlik için olmazsa olmaz bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Rüya Temizlik olarak okul ve fabrikalarınızın temizliğinde sizlerle birlikte olmaktan onur duyarız

1 Ev Temizliği
1 Ofis Temizliği
1 Otel Temizliği
1 Dış Cephe Temizliği

Whatsapp Destek Hattı

Buttona basarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.