Hemen Teklif Alın

Otel Temizliği

Oteller insanların geçici olarak konaklamış oldukları özel konaklama tesisleridir. Tatil, gez, ya da iş gibi sebeplerle geçici olarak gidilen yerlerde otellerde kalmak en ideal çözüm olarak görülmektedir.

Otel Temizlik Hizmetleri

Otellerin bu ideal çözüm aracı olmasının yanında bazı insanlar için sorunları bulunmaktadır. Bu sorunlar arasından en ön sıralarda temizlik gelmektedir. Oteller çok fazla sayıda kişinin kullandığı mekanlar olması nedeniyle temizliği daha fazla özen gösterilmesi gereken yerlerdir. Bunun içinde temizlik konusunda hassas olan kişiler otel temizliği konusunda emin olamamaktadır. Otel temizliği kesinlikle işinin ehli ve gerekli tecrübeye sahip kişiler tarafından yerine getirilmelidir.

Otel Temizliği Nasıl Yapılır?

Otel temizlik işlemleri çok farklı aşamalardan oluşmaktadır. Genel olarak standart otel odaları düşünüldüğünde oteller yatak odası, tuvalet, banyo ve oturma alanlarından oluşmaktadır. bu standartlar düşünüldüğünde otellerde önem verilmesi gereken yerler bunlardır. Bunlar içerisinde de öncelikle yatak odasının temizliği gelmektedir. Yatak odasında çıkan misafirler sonrasında mutlaka çarşaf ve yastıklar değiştirilmelidir. Bu işlem istisnasız her değişim zamanında yapılmalıdır. Bunun yanı sıra uzun süreli kalan müşterilerde müşterinin tercihine bağlı olarak belli aralıklar ile değişim yapılabilir. Lavabo ve banyo alanları içinde özel ve etkili temizlik malzemeleri kullanılmalıdır. Bu alanlarda özellikle dezenfektasyon sağlayan ürünlerin kullanılması önem taşımaktadır. Rüya Temizlik olarak otellerinizin temizliğinde sizlerle birlikte olmaktan onur duyarız

1 Ev Temizliği
1 Ofis Temizliği
1 Otel Temizliği
1 Dış Cephe Temizliği

Whatsapp Destek Hattı

Buttona basarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.